Liga prvaka: Chelsea pobijedio Milan, Juventus i RB Leipzig ostvarili prve pobjede

Srijeda, 05. listopada 2022. 23:27 Napisao/la  SC
Aubameyang slavi pogodak

Liga prvaka - 3. kolo

Chelsea je uvjerljivo pobijedio Milan, situacija u Skupini E zakomplicirala se nakon 3. kola.

Mateo Kovačić igrao je do 66. minute.

Dinamo je izgubio od Salzburga, ali u već u idućoj utakmici protiv istoga protivnika ima priliku istaknuti kandidaturu za jedno od dva prva mjesta.

Luka Modrić odmarao je tijekom utakmice protiv Shakhtara, koji je doživio pristojan poraz u Madridu.

Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za RB Leipzig u prvoj pobjedi.

Ivan Raitikić igrao je do 62. minuti u teškom domaćem porazu Seville u zadnjoj utakmici trenera Lopeteguija kojega su čelnici kluba smijenili prije utakmice.

Pep Guardiola izvadio je Erlinga Haalanda na odmoru i ublažio muke Kopenhagenu, Norvežanin je već u prvom poluvremenu mogao postići još nekoliko pogodaka.

Juventus je ostvario prvu pobjedu, ali Benfica je protiv PSG-a dokazala da ima kvalitetu ostati na kraju ispred Juventusa

Skupina E: Salzburg - Dinamo 1:0 (Okafor 71-11m), Chelsea - Milan 3:0 (Fofana 24, Aaubameyang 56, James 61)
Poredak: Salzburg 5, Chelsea 4, Milan 4, Dinamo 3

Skupina F: RB Leipzig - Celtic 3:1 (Nkunku 27, An. Silva 64, 77/Jota 47), Real Madrid - Shakhtar 2:1 (Rodrygo 13, V. Junior 28/Zubkov 39)
Poredak: Real Madrid 9, Shakhtar 4, RB Leipzig 3, Celtic 1

Skupina G: Manchester City - Kopenhagen 5:0 (Haaland 7, 32, Khocholava 39-ag, Mahrez 55, Alvarez 76), Sevilla - Borussia (D) 1:4 (En Nesyri 51/Guerreiro 6, Bellingham 41, Adeyemi 43, Brandt 75)
Poredak: Man. City 9, Borussia (D) 6, Sevilla 1, Kopenhagen 1

Skupina H: Juventus - Maccabi Haifa 3:1 (Rabiot 35, 83, Vlahović 50/David 75), Benfica - PSG 1:1 (Danilo 41-ag/Messi 22)
Poredak: PSG 7, Benfica 7, Juventus 3, M. Haifa 0