Liga prvaka: Borussia i Real Madrid odigrali u Dortmundu bez pobjednika

Utorak, 27. rujna 2016. 22:54 Napisao/la  SC

Borussia (D) - Real Madrid 2:2, Monaco - Leverkusen 1:1

Liga prvaka - 2. kolo

Luka Modrić igrao je u najjačoj početnoj postavi Real Madrida, koji je u Dortmundu odigrao nazanimljiviju utakmicu večeri.

Mateo Kovačić ušao je u 69. minuti utakmice, koja je završila bez pobjednika zahvaljujući Schurrleovu pogotku za 2:2 u 87. minuti.

Danijel Subašić standardno je branio za Monaco u remiju protiv Leverkusena, bod domaćinu donio je Glik u 94. minuti.

Tin Jedvaj nije bio u zapisniku Leverkusena.

Skupina E: Monaco - Leverkusen 1:1 (Glik 90+4/Chicharito 74), CSKA - Tottenham 0:1 (Heung-Min 71)
Poredak: Monaco 4, Tottenhema 3, Leverkusen 2, CSKA 1

Skupina F: Borussia (D) - Real Madrid 2:2 (Aubameyang 43, Schurrle 87/Ronaldo 17, Varane 68), Sporting - Legia 2:0 (Ruiz 28, Dost 37)
Poredak: Borussia (D) i Real Madrid 4, Sporting 3, Legia 0

Skupina G: Kopenhagen - Club  Brugge 4:0 (Denswill 54-ag, Delaney 64, Santander 69, Jorgenesen 90+2), Leicester - Porto 1:0 (Simani 25)
Poredak: Leicester 6, Kopenhagen 4, Porto 1, Club Brugge 0