Liga prvaka: Bayern s osam pogodaka ponizio španjolsku nogometnu instituciju

Petak, 14. kolovoza 2020. 22:50 Napisao/la  SC

Liga prvaka: Bayern s  osam pogodaka ponizio španjolsku nogometnu instituciju

Bayern je pobijedio (8:2) Barcelonu u lisabonskoj golijadi na kraju koje momčad katalunjskog kluba može biti zadovoljna rezultatom.

Bavarska momčad ponizila je Barcelonu koja je doživjela najteži poraz u klupskoj povijesti.

Bayern je postigao osam pogodaka, a mogao je postići  još barem toliko!

Barceloni je na kraju poraz dodatno zagorčao otpisani Coutinho, koji je prvo u 82. minuti sjajno asistirao Lewandowskom za pogodak, a onda postigao dva pogotka koja nije htio slaviti.

Svi kojima je dres Barcelone nešto znači jedino su mogli plakati zbog neviđene blamaže kojoj je pridonio Ivan Perišić pogotkom u 22. minuti.

Opisivati pogotke i propuštene prilike Bayerna nema smisla zbog poštovanja prema Leu Messiju i jednom od najvećih klubova na svijetu.

Dojam je da je vratar Neuer mogao postići pogodak da je htio.

BARCELONA: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, De Jong, Busquets (70 Fati), Sergi Roberto (46 Griezmann), Vidal, Messi, Suarez

BAYERN: Neuer, Kimmich, Boateng (75 Süle), Alaba, Davies, Goretzka, Thiago, Gnabry (75 Coutinho), Müller, Perišić (67 Coman), Lewandowski

Utakmica četvrtfinala Lige prvaka: Barcelona - Bayern 2:8 (Müller 4, 31, Perišić 22, Gnabry 27, Kimmich 63, Lewandowski 82, Coutinho 86, 89/Alaba 7-ag, Suarez 57)