Liga prvaka: AEK prošao, Marko Livaja pocrvenio, Josip Pivarić ispao od Ajaxa

Utorak, 28. kolovoza 2018. 23:28 Napisao/la  SC
Marko Livaja

AEK je ostvario plasman u skupinu Ligi prvaka, ali je ostao bez Marka Livaje koji je u 97. minuti dobio crveni karton zbog nesportskog ponašanja.

Bio je to drugi crveni karton momčadi AEK-a, koja je u Ateni odigrala neodlučeno (1:1) u uzvratnoj utakmici play-offa protiv mađarskog prvaka Vidija.

Prvu utakmicu AEK je pobijedio 2:1.

AEK je poveo pogotkom Mantalosa iz kaznenog udarca u 48. minuti, izjednačio je Nego u 57. minuti.

U 80. minuti crveni karton zbog nesportskog ponašanja dobio je Lopes, pa je AEK strijepio do kraja s igračem manje.

Ajax je eliminirao Dynamo nakon utakmice bez pogodaka u Kijevu.

Prvu utakmicu Ajax je pobijedio rezultatom 3:1.

Josip Pivarić odigrao je cijelu utakmicu za Dynamo.