KVALIFIKACIJE ZA SP 2018

Ristovski i Zuta igrali u porazu od Španjolske

Subota, 12. studenog 2016. 23:10 Napisao/la  SC

Ivan Bebek sudio Talijanima

Stefan Ristovski igrao je za Makedoniju cijelu utakmicu u porazu od Španjolske, Leonard Zuta ušao je u igru u 60. minuti.

Makedonci su igrali u zatvorenijoj varijanti s trojicom stopera, Ristovski je igra na desnom boku.

Pružili su dobar otpor favoriziranom domaćinu, koji je uvjerljivu prednost stekao tek u završnici utakmice.

Ivan Bebek sudio je Italiji malo jaču trening-utakmicu protiv Lihtenštajna, sva četiri pgootka Talijani su postignuli do odmora. U drugom su se poluvremenu doslovno odmarali.

Bekim Balaj i Odise Roshi igrali su u domaćem porazu Albanije, Izrael je uvjerljivo pobijedio nakon što su bivši igrači Rijeke morali igrati bez dvojice isključenih igrača (Djimsiti 17, Berischa 55).

Pogotkom McCleana irska reprezentacija pobijedila je u Beču favoriziranu Austriju, koja gubi korak s vodećim reprezentacijama.

Skupina D: Wales - Srbija 1:1 (Bale 30/Mitrović 86), Austrija - Rep. Irska (McClean 48), Gruzija - Moldavija 1:1 (Qazaishvili 16/Gatcan 78)
Poredak: Rep. Irska 10, Srbija 8, Wales 6, Austrija 4, Gruzija 2, Moldavija 1

Skupina G:    Španjolska - Makedonija 4:0 (Velkovski 34-ag, Vitolo 63, Monreal 84, Aduriz 85), Lihtenštajn - Italija 0:4 (Belotti 11, 44, Immobile 12, Candreva 32), Albanija - Izrael 0:3 (Zahavi 18, Einbinder 66, Atar 84)
Poredak: Španjolska i Italija 10, Izrael 9, Albanija 6, Makedonija i Lihtenštajn 0