KVALIFIKACIJE ZA SP 2018

Boris Pučić ispao na jedanaesterce od Gabona

Nedjelja, 15. studenog 2015. 00:03 Napisao/la  SC

Uzvratna utakmica: Gabon - Mozambik 4:3 (1:0), nakon izvođenja jedanaestaraca

Boris Pučić nije uspio u kvalifikacijama za SP 2018. godine. U uzvratnoj kvalifikacijskoj utakmici Gabon je eliminirao Mozambik nakon boljega izvođenja jedanaesteraca.

Pučić je na klupi Mozambika debitirao pobjedom (1:0) u prvoj utakmici odigranoj u utorak. U uzvratu Evouna je postigao pogodak za Gabon već u 3. minuti, tada nitko nije mogao naslutiti da će u nastavku utakmice odigrane u Librevilleu mreže mirovati   do isteka 120. minute utakmice

Pučić nije imao sreće u ruletu jedanaesteraca. U petoj seriji kapetan Gabona Pierre-Emerick Aubameyang nije pogriješio, sjajni napadač Borussije Dortmund osigurao je svojoj momčadi pobjedu 4:3.