Kup: Real Madrid eliminirao Sevillu bez Modrića i Ronalda, Milan igra protiv Juventusa

Petak, 13. siječnja 2017. 00:10 Napisao/la  SC

Kovačić igrao je do 58. minute, Pašalić je igrao zadnjih desetak minuta

Real Madrid plasirao se u četvrtfinale Kraljevskog kupa ukupnim rezultatom 6:3 nakon što je u uzvratnoj utakmicu protiv Seville odigrao 3:3.

Benzema je pogotkom u 93. minuti izjednačio čime je Real Madrid 40. utakmicu ostao neporažen što je novi rekord. Do sada su Barcelona i Real Madrid držali rekord od 39 utakmicu u nizu bez poraza.

Jovetić (53) je postigao pogodak u debiju za Sevillu za koju su mrežu tresli Iborra (77) i Danilo, kji je postigao autogol u 10. minuti.

Asensio (48) i Sergio Ramos (83) dali su preostala dva pogotka za Real Madrid, koji je igrapo bez Modrića, Balea, Ronalda..

Mateo Kovačić igrao je do 58. minute.

Milan je pobijedio Torino rezulatom 2:1 i izborio četvrtfinale talijanskog kupa gdje igra protiv Juventusa.

Strijelci za Milan bili su Kucka (61) i Bonaventura (63), pogodak za Torini postigao je Belotti (27).

Pašalić je igrao zadnjih desetak minuta.