Pogledajte: Karim Benzema postigao pogodak odluke slično kao Niko Janković

Petak, 28. srpnja 2023. 00:38 Napisao/la  SC
Karim Benzema

Karim Benzema u debiju za Al Ittihad postigao je sjajan pogodak, slično je pogodio Niko Janković u utakmicu Konferencijske lige u Prištini, pogodak možete vidjeti  OVDJE

Benzema je prvi pogodak u dresu novog kluba postigao u 55. minuti, kada je riješio pobjednika (2:1) utakmice Arapskog kupa protiv tuniškog Espreancea.

Franuski napadač najzaslužniji je za prvi pogodak Al Ittihada, nakon njegova udarca u 34. minuti Hamdallah je skrenuo loptu u mrežu što možete vidjeti  OVDJE

Tunižani su poveli pogotkom Bouguerre u 26. minuti.