Juventus i Bayern pobijedili, Mario Mandžukić dvaput asistirao

Petak, 15. veljače 2019. 22:25 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić (Juventus)

Mario Mandžukić dvaput je asistirao za pogotke protiv Frosinonea, koji je u Torinu ostavio svaku nadu za pozitivan rezultat već nakon 17 minuta.

Zapravo je utakmica završila već u 6. minuti, kada je Dybala efektnim udarcem s 22 metra zatresao mrežu i pokvario planove gostiju da pokušaju sačuvati mrežu.

Utakmica 24. kola Serie A: Juventus - Frosinone 3:0 (Dybala 6, Bonucci 17, Ronaldo 63)
Poredak: Juventus 66, Napoli 52 (23), Inter 43 (23)...

Bayern je pobijedio Augsburg i pojačao pritisak na vodeću Borussiju Dortmund, razmak sada iznosi samo dva boda.

Doduše, Borussia u 22. kolu u ponedjeljak igra protiv zadnjega Nurnberga.

Utakmica 22. kola Bundeslige: Augsburg - Bayern 2:3 (Goretzka 1-ag, Dong-Won 23/Coman 17, 45+3, Alaba 53)
Poredak: Borussia (D) 50 (21), Bayern 48, Borussia (M) 42 (21)...