Emirates Cup: Porto pobijedio Napoli u drugoj utakmici, Radošević u početnom sastavu

Nedjelja, 04. kolovoza 2013. 17:48 Napisao/la  SC

Emiratse Cup: Napoli - Porto 1:3

Porto je pobijedio Napoli rezultatom 3:1 u drugoj utakmici na Emirates Cupu. Rafa Benitez promijenio je početni sastav u odnosu na utakmicu protiv Arsenala (2:2) prvog dana, od prve minute zaigrao je Radošević, koji pokušava izboriti mjesto među igračima na koje Benitez računa iduće sezone.

Osim trenera Beniteza, Napoli je ovoga ljeta doveo čak trojicu igrača Real Madrida (Higuain, Albiol, Callejon) čime je jasno dao do znanja da iduće sezone mislim ozbiljno iako je prodao Cavanija.

U drugom poluvremenu ozbiljno je mislio Porto, koji je postigao tri pogotka i uvjerljivo pobijedio.

NAPOLI: Rafael; Zuniga (83 Novothny), Gamberini (62 Albiol), Fernandez, Dossena; Dzemaili, Radošević (46 Hamsik); Mertens, Pandev (56 Maggio), Callejon (74 Behrami); Calaiò (46 Higuain)

PORTO: Helton; Fucile, Mangala, Otamendi, Alex Sandro (65 Ricardo); Fernando, Herrera (89 Rodrigues), Josuè (77 Eduardo); Varela (77 Lica), Ghilas (83 Reyes), Quintero (72 Iturbe)