Copa America: Argentina pobijedila Čile bez Messija, Klopp stigao po Higuaina

Utorak, 07. lipnja 2016. 12:44 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Argentina - Čile 2:1

Argentina je na otvaranju Copa Americe pobijedila Čile rezultatom 2:1, utakmicu u Santa Clari propustio je Leo Messi. Najbolji igrač današnjice sjedio je na klupi, izbornik Gerardo Martino nije htio riskirati s njim dok se posve ne oporavi od problema s leđima.

U reprizi zadnjeg finala Copa Americe Angel di Maria i Ever Banega u 51. i 59. minuti odlučili su pobjednika

Jose Pedro Fuenzalida glavom je zabio počasni gol u zadnjoj minuti. Čile je u negativnom nizu, peti poraz u posljednjih šest utakmica dodatno će narušiti atmosferu.

Utakmicu je gledao Liverpoolov menadžer Jürgen Klopp, koji pokušava dovesti Higuaina.