Slaven Bilić opet pobjegao karizmatičnom Marcelu Bielsi, WBA pobijedio Reading

Srijeda, 12. veljače 2020. 22:55 Napisao/la  SC

WBA stekao šest bodova prednosti pred Leedsom. Filip Krovinović asistirao za drugi pogodak, igrao  do 69. minute

Slaven Bilić

West Bromwich Albion (WBA) nakon 32. kola opet ima 6 bodova prednosti ispred Leedsa, momčad karizmatičnog Marcela Bielse u utorak je remizirala (1:1) u gostima s Brentfordom.

Slaven Bilić u srijedu je ostvario 17. pobjedu ove sezone, WBA je osvojio (2:1) tri boda na gostovanju kod Readinga i opet na čelu ljestvice Championshipa pobjegao pratnji.

Domaćini su poveli pogotkom Puscasa (11) iz kaznenog udarca, WBA je preokrenuo rezultat pogocima Pereire (26) i Bartleyja (49).

Filip Krovinović asistirao je za drugi pogodak, igrao je do 69. minute.

Čini se WBA prevazišao krizu tijekom koje je izgubio prednost pred Leedsom, Bilićeva momčad opet osvaja bodove kojima grabi prema Premiershipu.

Simon Sluga napokon nije primio pogodak u jednoj utakmici, Luton je kod kuće pobijedio (1:0) Sheffield pogotkom Collinsa (23), koji nije iskoristio kazneni udarac u 3. minuti.

Luton je 8. pobjedom ove sezone pobjegao sa začelja, ali je čak 7 bodova udaljen od Stokea na 21. mjestu koje donosi ostanak u ligi.

Stoke ima 34 boda, na zadnjima trima mjestima su Wigan 30, Luton 27 i Barnsley 25.

Poredak: WBA 62, Leeds 56, Fulham 56, Brentford 54, Nottingham 54, Preston 53, Bristol City 53,...