Argentina je napunila mrežu Curacaa, Leo Messi ostvario hat-trick

Srijeda, 29. ožujka 2023. 08:47 Napisao/la  SC
Leo Messi
Leo Messi

Argentina je napunila mrežu Curacaa, reprezentacija male karipske države-otok mogla je doživjeti puno teži poraz da svjetski prvaci nisu obuzdali strasti nakon što su vodili 5:0 u 37. minuti.

Leo Messi ostvario je hat-trick za 17 minuta (20, 33, 37), pogotke su postignuli još Gonzales (23), Fernandez (35), Di Maria (78-11m) i Montiel (87).

Messi je ostvario deveti hat-trick u dresu reprezentacije, mogao je postići još pogodaka, u 78. minuti prepustio je Angelu Di Mariji izvođenje penala.

Nakon utakmice u Santiagu del Esteru nastavila se proslava titule svjetskog prvaka u Kataru.