NEMORALNA PONUDA

Joanu Carrillu nude 300.000 eura godišnje

Subota, 01. travnja 2017. 13:33 Napisao/la  Ivan Jelić

Hajduk je u Zaprešiću u dvoboju s Interom stigao do druge proljetne pobjede (3:1), prvu je ostvario na Poljudu protiv Istre 1961 (4:1).

Tri boda osvojena u predgrađu metropole više se zasluga domaćina nego gostiju.

Naime, od 67. minute zbog dva žuta kartona u samo dvije minute travnjak je napustio Tomislav Mazalović, u tom trenutku rezultat je bio 1:1.

Istina, Splićani su bili nešto bolji, iako su domaćini već u 3. minuti golom Kolara poveli.

Nakon Mazalovićeva isključenja, Hajdukovci su postigli dva gola.

Ohandza je u samoj završnici zatresao mrežu domaćina, bio je  to prvi gol "Frane Zolje" nakon šest mjeseci posta.

Rezultat je puno bolji od same prezentacijen družine Španjolca Joana Carrilla.

Njemu je svaka pobjeda važna, praktično kvalifikacijska, jer samo ga pozitivan rezultat ostavlja na klupi  u novoj sezoni.

Za sada nije opravdao dolazak.

Prije Jadranskog derbija sa Rijekom  sportski direktor Mario Branco i predsjednik  Ivan Kos započeli su pripremati novi ugovor za Carrilla.

Kako smo neslužbeno saznali, Hajduka neće "škrtariti". Navodno su čelnici spremni Carrillu  ponuditi ugovor prema kojem bi godišnje zarađivao 300.000 eura uz uvjet da se Hajduk mora boriti za prvaka.

Španjolac takav novac nigdje ne bi dobio!

Carrillo navodno traži niz novih igrača kako bi pokušao ostvariti cilj čelnika kluba.

Prije svega Carrillo do kraja sezone treba sakupiti puno, puno bodova da bi došao do jack-pota vrijednog 300.000 eura.

S obzirom kako  momčad igra bit će to izuzetno teška zadaća, euri su (pre)veliki izazov.