RIJEKA - HAJDUK 4:1: Krstanović i Sharbini sa po dva pogotka slomili splitski sastav

Nedjelja, 06. travnja 2014. 14:29 Napisao/la  SC

Rijeka - Hajduk 4:1. Brezovec je pronašao Sharbinija koji je matirao Stipicu

87' Brezovec je pronašao Sharbinija koji je matirao Stipicu

83' I Brezovec je okušao udarac s ruba kaznenog prostora

80' Dobar pokušaj Krstanovića s ruba kaznenog prostora

70' Mujanović je ubacio loptu, Sharbini glavom zakucao za 3:1

64' Pokušaj Sharbinija, Stipica kratko odbioa. Močinić puca s ruba kaznenog prostora pored gola

Rijeka napada i blizu je trećeg pogotka

57' Brezovec ubacio, Lešković iz neposredne blizine pogađa Stipicu

53' Maloča srušio Krstanovića, crveni karton za braniča Hajduka i novi penal za Rijeku - Krstanović siguran - 2:1

47' Krstanović odlično pobjegao, pokuša ubaciti, ali Milović je izbacio loptu u korner

41' Brezovec odlično ubacio iz slobodnog udarca, ali nitko od riječkih napadača nije uspio doći do lopte

39' novi pokušaj Pašalića otišao je pored vratnice

28' Brza kontra Splićana, Maglica za Pašalića koji je bio siguran - 1:1

23' dobra prilika za Krstanovića blokira Milić

20' Lešković opet najviši nakon kornera, brani Stipica

15' Lešković odlično puca glavom nakon kornera, lopta odlazi malo pored vratnice

13' Krstanović je pobjegao obrani Hajduka, Sitpica ga ruši, penal za Rijeku. Krstanović je bio siguran - 1:0

11' Prijeti Hajduk, Kouassi je ubacio, Maglica puca glavom preko grede

7' Dobar pokušaj Močinića, brani Stipica

2' Moises je pogodio gredu nakon ubačaja iz slobodnog udarca

Matjaž Kek odlučio je Leovca postaviti na lijevi bok, Bertoša utakmicu počinje na klupi. To je bila jedina Kekova dilema uoči utakmice protiv Hajduku koju će početi sljedeći sastav: Vargić - Tomečak, Knežević, Lešković, Leovac - Moises, Močinić, Brezovec - Mujanović, Sharbini - Krstanović.

Na klupi su Prskalo, Mitrović, Ayaji, Kvržić, Bertoša, Pokrivač i Jugović. Kek ne može računati na Kramarića, Maleša i Marića.

Igor Tudor odlučio se za sljedeći sastav: Stipica, Milić, Milović, Maloča, Bašić, Anđelković, Pašalić, Andrijašević, Kouassi, Abdukholikov, Maglica.

Zanimljivo, Tudor nije ispunio zapisnik do kraja, na klupi sjede vratar Tomića i petorica pričuvnih igrača: Mikanović, Jozinović, Tomičić, Nižić i Sušić