Puljani svladali Varaždin, Cibalia Karlovac, Šibenik slavio u Zadru, remi u Splitu

Subota, 03. ožujka 2012. 16:47 Napisao/la  SportCom

Odigrana su četiri susreta 20. kola MAXtv Prve lige. Cibalia -Karlovac 2:0, Istra 1961 - Varaždin 2:1, Zadar - Šibenik 0:1, Split - Lučko 1:1

Najvažnija je vijest, zapravo, da se u Puli ipak igralo. Istra 1961 je ugostila Varaždin, koji je izbjegao suspenziju i ipak nastupio. Na kraju su domaćini slavili s 2:1. Za Puljane su zabili Belle u 22. minuti i Milić u 78., dok je pogodak za Varaždince postigao Glavina u 40. minuti.

Cibalia je u Vinkovcima bez većih problema svladala Karlovac s 2:0, dvostruki strijelac je bio Mladen Bartolović (33' 11m i 84'). Zadar je na svojim Stanovima poražen od Šibenika 0:1. Pogodak vrijedan tri boda za goste je postigao Malčić u 38. minuti iz jedanaesterca.

Split i Lučko odigrali su 1:1. Domaćin je došao u vodstvo preko Jelića u 38. minuti, za Lučko je pogodak postigao Buden tri minute prije kraja.