Prva HNL: S. Belupo i Hajduk odigrali bez pogodaka, Rijeka na drugom mjestu

Nedjelja, 29. travnja 2018. 21:03 Napisao/la  SC

Pobjeda Rijeke protiv Dinama brzo dobila dodatnu vrijednost, Željko Kopić nije uspio pobijediti na prvom gostovanju u Koprivnici

Miloš Vidović (S. Belupo) i Mijo Caktaš (Hajduk)

Hajduk u 32. kolu nije uspio pobijediti Slaven Belupo, bivši trener domaćina Željko Kopić na prvom gostovanju u Koprivnici nije uspio osvojiti tri boda. Na Poljudu je poražen (0:1)...

Od utakmice bez pogodaka najviše je profitirala Rijeka, koja je četiri kola prije kraja opet na drugoj poziciji. Pobjeda protiv Dinama brzo je dobila dodatnu vrijednost...

Hajduk je očekivano bio dominantniji, stvorili su gosti više prilika, ali u utakmici bez puno sadržaja nisu ostavili dojam momčadi koja izgara za pobjedu.

U 43. minuti Fomitschow je pogodio gredu u klasičnoj poziciji za ubačaj slijeva. Ispalo je efektno, a koliko je bilo namjerno zna samo igrač Hajduka.

Najbolju priliku na utakmici propustio je Futacs u 26. minuti, napadač Hajduka nije dobro zahvatio loptu glavom u povoljnoj poziciji.

SLAVEN BELUPO: Marković, Međimorec, Šarlija, Vidović, Doležal (82 Kitanovski), Bouadla, Arap, Delić (70 Goda), Musa, Trebotić (63 Puclin), Ivanovski

HAJDUK: Letica; Juranović, Nižić (62 Bašić), Ismajli, Fomitschow; Savvas, Kožulj (70 Tičinović), Hamza (77 Tudor), Gyurcso, Caktaš, Futacs

Utakmica 32. kola: Slaven Belupo - Hajduk 0:0