Prva HNL: Istra 1961 preokrenula rezultat protiv Rudeša s desetoricom igrača

Ponedjeljak, 04. prosinca 2017. 20:18 Napisao/la  SC
Ofosu (Istra 1961)

Istra 1961 je u derbiju začelja pobijedila (2:1) Rudeš preokretom rezultata s igračem manje.

Rudeš je u 8. minuti poveo Lulićevim pogotkom, Rudeš je izgledao bolje na početku utakmice.

U 46. minuti Kamenar je propustio veliku priliku povećati vodstvo, a u  55. minuti Kitanovski je dobio drugi žuti karton.

Istra je s desetoricom igrača počela igrati.

Maksimović je u 65. minuti izjednačio, a u 72. minuti Ofosu je slijeva ukoso loptu poslao u vratnicu, lopta se odbila u Čondrića i završila u mreži - 2:1.

ISTRA 1961: Ćorić, Čuljak, Halilović, Kitanovski, Ofosu (86 Prelčec), Hadžić (90 Hadžić), Pereira, Vojnović, Grujević, Piculin, Maksimović (90 Miljanić)

RUDEŠ: Čondrić, Mesarić (42 Glauder), Borevković, Barbarić, Lulić, Kamenar (71 Havojić), Turčin (61 Ivančić), Pavić, Entrena,  Segado, Feng

Utakmica 18. kola: Istra 1961 - Rudeš 2:1 (Maksimović 65, Ofosu 72/Lulić 8)