Prva HNL: Istra 1961 osvojila bod protiv Osijeka i razveselila navijače pulskog kluba

Subota, 16. prosinca 2017. 19:14 Napisao/la  SC
Nikola Prelčec (Istra 1961)

Igrači Istre 1961 osvojili su bod u utakmici protiv favoriziranog Osijeka, na oproštaju od turobne polusezone upriličili su malo veselja za navijače pulskog kluba.

Istra je u 52. minuti povela efektnim pogotkom Prelčeca, koji je iz voleja loptu zakucao u mrežu - 1:0.

Izjednačio je u 71. minuti Marić nakon što su dvojica domaćih braniča promašili loptu.

Od 84. minute Osijek je igrao s igračem više, Hadžić je dobio drugi žuti karton.