Prva HNL: Istra 1961 i Osijek podijelili bodove, gosti stigli do izjednačenja u završnici utakmice

Nedjelja, 23. srpnja 2017. 22:49 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola Prve HNL: Istra 1961 – Osijek 1:1

U posljednjoj utakmici 2. kola Prve HNL u Puli na stadionu Aldo Drosina domaća Istra 1961 i Osijek odigrali su nerješeno rezultatom 1:1.

Domaća momčad povela je u prvom dijelu preko Maksimovića u 27. minuti, a gosti su uspjeli doći do izjednačenja preko Bočkaja pred kraj susreta, odnosno u 83. minuti.

Istra 1961: Ivušić, Bertoša, Gojković, Gržan (82 Grujević), Kitanovski (69 Aliyu), Maksimović (75 Halilović), Matyazh, Miloš, Mitrevski, Prelčec, Puclin

Osijek: Malenica, Barač, Barišić, Boban (57 Grezda), Jambor (67 Bočkaj), Lepa, Lesjak, Mudražija, Perošević, Pusić (57 Ejupi), Sorsa

Utakmica 2. kola Prve HNL: Istra 1961 – Osijek 1:1 (Maksimović 27/Bočkaj 83)