Prva HNL: Inter uspio dostići prednost Istre 1961 od dva pogotka

Subota, 12. kolovoza 2017. 22:59 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola: Inter - Istra 2:2

Iako je Istra vodila 2:0 u Zaprešiću, Inter je na kraju uspio osvojiti bod.

U 8. minuti  Kitanovski je kaznio Prenginu pogrešku, oduzeo je loptu i pogodio za vodstvo gostiju - 0:1.

U 26. minuti je Grujević s desne strane precizno ubacio, Matyazh  je glavom poslao loptu od grede u gol - 0:2.

U 42. minuti Rak je s desne strane u kaznenom prostoru kut nemoćnog vratara Ivušića - 1:2.

U 62. minuti Filipović je u gužvi u kaznenom prostoru zatresao  mrežu i izjednačio - 2:2

INTER: Santini, Dalić, Blažević, Haramustek, Puljić, Filipović, Prenga, Šarić, Rak, Mazalović, Bencun

ISTRA: Ivušić, Grujević, Gojković, Hadžić, Čuljak, Kokorović, Puclin, Kitanovski, Prelčec, Ofosu, Matyazh

Utakmica 5. kola: Inter - Istra 2:2 (Rak 42, Filipović 62/Kitanovski 8, Matyazh 26)