Prva HNL: Inter i Lokomotiva podijelili bodove u prvoj utakmici 17. kola

Petak, 24. studenog 2017. 21:21 Napisao/la  SC
Mario Tokić, trener Lokomotive

Inter i Lokomotiva su u prvoj utakmici 17. kola HNL-a u Zaprešiću podijelili bodove odigravši 1:1.

Gosti su poveli u 53. minuti, Šunjić je plasiranim udarcem s 13 metara pogodio mrežu - 0:1.

Samo pet minuta kasnije domaćin dolazi do izjednačenja.

Oluić je u 58. igrao rukom u vlastitom šesnaestercu, a siguran realizator kaznengo udarca bio je Mazalović - 1:1.

U 71. minuti Burić je uzdrmao vratnicu, bila je to najbolja prilika utakmice tijekom koje su obojica vratara bili na visini zadataka.

INTER: Santini, Blažević (55 Čirjak, 87 Blažević), Mamić, Komorski, Postonjski (82 Obeng), Grgić, Andrić, Šarić, Bosec, Rak, Mazalović

LOKOMOTIVA: Šemper, Musa, Ivanušec, Majer, Barić, Chago (62 Burić), Oluić, Šunjić, Capan (46 Radonjić), Majstorović, Krstanović

Utakmica 17. kola: Inter - Lokomotiva 1:1 (Šunjić 53/Mazalović 58-11m)