Prva HNL: Dinamo jedva osvojio bod, Budimir se već isplatio s obzirom koliko je koštao

Petak, 04. svibnja 2018. 22:07 Napisao/la  SC
Arijan Ademi (Dinamo)

Dinamo nije iskoristio priliku pobijediti S. Belupo i postati prvakom u slučaju da Hajduk ne pobjedi Rudeš.

Naprotiv, Dinamo je jedva uspio osvojiti bod Benkovićevim pogotkom u 87. minuti.

Imali su gosti više prilika, moglo je zavšiti i drugačije, ali je na kraju završilo pravdeno.

Mario Budimir debitirao je u dresu Dinama pogotkom u 45. minuti, kada je iskoristio trenutak i glavom iz blizine zatresao mrežu za 1:1.

Već se isplatio s obzirom koliko je koštao...

SLAVEN BELUPO: Marković, Šarlija, Međimorec, Katić, Delić (od 56. Goda), Vidović, Puclin, Arap, Bouadla, Doležal (od 61. Kitanovski), Ivanovski

DINAMO: Livaković, Stojanović, Benković, Rrahmani, Lecjaks (od 73. Ćorić),  Ademi, Doumbia, Soudani, Hajrović (od 64. Sosa), Gavranović, Budimir

Utakmica 33. kola: Slaven Belupo - Dinamo 2:2 (Ivanovski 14, Vidović 68/Budimir 45, Benković 87)