MAXtv Prva liga: Split pobijedio Zagreb u Kranjčevićevoj, dva neiskorištena kaznena udarca

Nedjelja, 25. listopada 2015. 21:09 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Zagreb - Split 1:2

Nogometaši Splita pobijedili (2:1) su Zagreb u Kranjčevićevoj, očekivanu pobjedu gosti su ostvarili pogocima Oremuša i Vidovića.

Oremuš je pogodio u 43. minuti da bi Zagreb izjednačio u 59. minuti, kada je Stepčić realizirao kazneni udarac. U 51. minuti Zagorac obranio je kazneni udarac koji je izveo Medić.

Konačni rezultat postavio je Vidović u 78. minuti, kada je iskoristio Lovakovićevu pogrešku.

U 84. minuti Split ne koristi mogućnost uvećati pobjedu, Blagojević je pogodio gredu iz kaznenog udarca.

ZAGREB: Livaković, Šehić, Matić, Kovačić, Bevab, Šulc (od 79. Mudražija) Tešija, Stepčić, Muić, G. Boban, Medić (od 74. Konopek)

SPLIT: Zagorac, Woon (od 82. Franjić), Vrgoč, Rrahmani, Rugašević, Blagojević, Oremuš, Pervan (od 62. Grubišić), Vidović, Pešić, Bagarić (od 90. Mršić)

Utakmica 14. kola: Zagreb - Split 1:2 (Stepčić 59-11m/Oremuš 43, Vidović 78)