MAXtv Prva liga: Slaven Belupo pobijedio Osijek, Ljuban Crepulja odlučio pobjednika u 89. minuti

Četvrtak, 02. travnja 2015. 19:38 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola: Slaven Belupo - Osijek 2:1

Nogometaši Slavena Belupa pobijedili su Osijek rezultatom 2:1 u prvoj utakmici 21. kola. Pogodak odluke postigao je Crepulja u 89. minuti nakon što je Mišić uspio ostvariti prednost u polukontri i precizno proigrao Crepulju, koji je pobjegao Glavašu, izašao sam ispred Lončarića i s(p)retno loptu gurnuo u mrežu - 2:1.

SLAVEN BELUPO: Picak, Grgić, Crepulja, Mihaljević (66 Vugrinec), Brlek, Paracki, Delić, Purić, Fuštar, Mirić (87 Gregurina), Ozobić (73 Mišić)

OSIJEK: Lončarić, Kurtović (77 Čuljak), Bralić, Vojnović, Perošević (69 Mešanović), Laštro, Barišić, Šorša, Vukobratović, Matas, Peev (84 Glavaš)

Utakmica 27. kola: Slaven Belupo - Osijek 2:1 (Mihaljević 17, Crepulja 89/Peev 14)