MAXtv Prva liga: Osijek protiv Istre 1961 osvojio tri boda dvama pogocima Lope

Subota, 15. travnja 2017. 21:37 Napisao/la  SC

Utakmica 28. kola: Osijek - Istra 1961 2:0

U posljednjoj utakmici 28. kola HNL-a Osijek je u Gradskom vrtu s 2:0 pobijedio Istru.

Ukrajinac Lopa postigao je oba gola.

Prvi je postigao u 8. minuti kada se riješio dvojice protivnika pa neobranjivo pogodio za 1:0.

U 25. minuti Lopa je ponovo maritao  Ivešu i postavio konačni rezultat.

Istra se nije predavala, u otvorenoj utakmici bilo je prilika.

Gosti su najbliži pogotku bili u 85. minuti, kada je Pavićev udarac Malenica zaustavio uz pomoć vratnice.

OSIJEK: Malenica, Matas, Barišić, Mioč, Lesjak, Škorić, Lukić, Knežević (67 Pušić), Lopa (78 Grgić), Perošević, Ejupi (67 Vojnović)

ISTRA 1961: Iveša, Miloš, Mitrevski, Puclin, Burić (67 Gržan), Paracki, Gojković, Pavić, Lucio (67 Stepčić), Roce (80 Prelčec), Solomon

Utakmica 28. kola: Osijek - Istra 1961 2:0 (Lopa 8, 25)