MAXtv Prva liga: Osijek napunio mrežu Splita iako Ejupi nije zabio ni iz kaznenog udarca

Nedjelja, 09. travnja 2017. 21:05 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola: Osijek - Split 4:0

Osijek je bez problema napunio mrežu Splita i učvrstio treću poziciju.

Mogli su gosti rezultatski proći puno gore da je najbolji striejlac Osijeka bio raspoloženiji, u 12. minuti Ejupi nije uspio zatresti mrežu ni iz kaznenog udarca.

Imali su Osječani pregršt prilika, tresao se okvir vratiju gostiju...

Splićani nisu bili dorastao protivnik posebice nakon što su u sudačkoj nadoknadi prvoga dijela ostali bez isključenog Jurendića, koji je u pet minuta dobio dva žuta kartona.

OSIJEK: Malenica, Barišić, Mioč, Ejupi, Perošević, Lesjak, Škorić, Matas (69 Grgić9, Lopa (69 G. Boban), Lukić, Knežević

SPLIT: Duka, Jakić, Mikulić, Dupovac,  Perković,  Jovanović, Ugrina, Jurendić,  Pavlovski, Merajić, Boljat

Utakmica 27. kola: Osijek - Split 4:0 (Lopa 45+3, Lukić 53, Perošević 56, Grgić 90+3)