MAXtv PRVA LIGA

Lokomotiva pobijedila Istru pogotkom u 94. minuti

Subota, 12. prosinca 2015. 17:06 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Lokomotiva - Istra 1961 3:2

U 20. kolu Lokomotiva je pobijedila Istru s rezultatom 3:2 pogotkom Folića u 94. minuti. Popustila je koncentracija obrane gostiju, Fiolić je u ravni prve vratnice glavom skrenuo loptu u mrežu i osigurao Lokomotivi pobjedu u zadnjoj minuti sudačke nadoknade.

Utakmica je obilovala golovima i prilikama, obje momčadi ostale su s desetoricom igrača nakon što su po dva žuta kartona dobili Perić (62) i Zlomislić (76).

Lokomotiva je u početku susreta pokazala više inicijative, Grezda je u 7. minuti pogodio vratnicu.

U 29. minuti Fiolić pogađa za vodstvo Lokosa da bi minutu kasnije izjednačio Nikolić iz kaznenog udarca za Istru.

Adrijašević je u 48. iskoristio slabu reakciju obrane gostiju i doveo Lokomotivu u vodstvo. Poravnao je ponovo Nikolić, koji je u 70. minuti zatresao mrežu na Franićev ubačaj.

LOKOMOTIVA: Zelenika, Bartolec, Barišić, Marić (63 Mrčela), Fiolić, Perić, Ćorić, Grezda (81 Puljić), Prenga, Andrijašević, Leko

ISTRA 1961: Ivušić, Žižić, Ojdanić, Nikolić, Nour, Tomić (73 Zolotić), Đurić, Mišić, Zlomislić, Svraka (90 Marić), Repić (59 Franić)

Utakmica 20. kola: Lokomotiva - Istra 1961 3:2 (Fiolić 29, 90+4, Andrijašević 48/Nikolić 30-11m, 70)