MAXtv Prva liga: Istra slavila protiv Osijeka, Špehar pogodio za bijeg sa začelja

Nedjelja, 15. ožujka 2015. 17:03 Napisao/la  SC

Susret 25. kola: Istra 1961 - Osijek 1:0. Odlučujući trenutak utakmice bio je u 87. minuti kada je Dino Špehar pogodio za trobod domaće momčadi

MAXtv Prva liga - 25. kolo

ISTRA 1961 - OSIJEK 1:0

Stadion Aldo Drosina. Gledatelja 400

Sudac: Fran Jović (Zagreb)

Strijelac: 1:0 Špehar (87)

Žuti kartoni: Jo (Istra 1961), Šorša, Vojnović (Osijek)

ISTRA 1961: Lovrić, Gregov, Obšivač, Dinis, Franjić (73 Jordan), Matoš, Pavlović, Tomić (90 Bastos), Pamić, Heister, Jo (85 Špehar)

OSIJEK: Mikulić, Kurtović, Bralić, Vojnović, Perošević (61 Mešanović), Laštro, Barišić, Škorić, Šorša, Vukobratović, Matas

Nogometaši Istre pobjegli su s posljednjeg mjesta ljestvice pobjedom protiv Osijeka u pretposljednjem susretu 25. kola. Pogodak vrijenda pobjede u samoj je završnici postigao Dino Špehar. Čovjek koji je u utakmicu ušao pet minuta prije kraja zabio je gol u 87. minuti i tako posljednje mjesto na ljestvici prepustio Zadru.