MAXtv Prva liga: Istra osvojila tri boda u Sigetu, Radonjić pogodio za prvu pobjedu

Strijelac: 0:1 Radonjić (34)

Žuti kartoni: Brtan (H. dragovoljac), Uzelac, Jo (Istra)

Crveni karton: Brtan (69, drugi žuti)

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Čović, Špehar, Kluk, Jakšinić, Živković (46 Ljubičić), Gregov (46 Komorski), Jazvić, Doležal (58 Zlatar), Tomić, Brtan, Sivonjić

ISTRA 1961: Ježina, Obšivač, Budicin, Miličević (89 Ottochian), Blagojević, Batarelo, Uzelac, Woon, Križman, Jo (67 Franjić), Radonjić (79 Sačer)

U 34. minuti Dejan Radonjić primio je loptu nakon ubačaja, prevario Gregova i postigao jedini pogodak na utakmici – 0:1. Istra je ostvarila prvu pobjedu ove sezone na gostovanju u Sigetu, protiv momčadi koja spada u krug kandidata za ispadanje.

Utakmica je obilovala prilikama, obje momčadi imaju za čime žaliti. U 69. minuti Brtan je dobio drugi žuti karton, morao je u svlačionicu čime su Dragovoljci u ključnim trenucima susreta ostali s igračem manje.