MAXtv Prva liga: Istra 1961 i Split podijelili bodove u posljednjoj utakmici 17. kola

Nedjelja, 22. studenog 2015. 18:54 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Istra 1961 - Split 1:1

Nogometaši Istre 1961 i Splita podijelili su bodove (1:1) u posljednjoj utakmici 17. kola odigranoj u Puli.

Gosti su šokirali domaće već u 2. minuti! Oremuš je proigrao Bagarića, koji u naletu pogodio mrežu pokraj Ivušića - 0:1.

Istra 1961 vratila se u utakmicu u 24. minuti, kada je Nikolić skrenuo loptu u mrežu nakon Vukovićeva ubačaja - 1:1.

Obje su momčadi imale prilike promjeniti rezultat, raspoloženi Bagarić u 55. minuti prebacio je Ivušića i pogodio gredu.

Oba su vratara imali dosta posla, obojica su se nekoliko puta istaknuli.

ISTRA 1961: Ivušić, Hadžić, Žižić, Gojković, Heister (80 Mišić), Zlomislić (75 Svraka), Vuković, Tomić, Bouhna, Kasalica (68 Repić), Nikolić

SPLIT: Zagorac, Woon, Vrgoč (46 Majstorović), Rrahmani, Rugašević, Blagojević, Oremuš, Vidović (83 Pervan), Mršić (68 Pešić), Erceg, Bagarić

Utakmica 17. kola: Istra 1961 - Split 1:1 (Nikolić 24/Bagarić 2)