MAXtv Prva liga: Inter pobijedio Hajduk na Poljudu, Nestorovski dvostruki strijelac

Nedjelja, 08. svibnja 2016. 21:02 Napisao/la  SC

Utakmica 35. kola: Hajduk - Inter 0:2

Dvama pogocima najboljega strijelca HNL-a, Ilije Nestorovskog, nogometaši Intera pobijedili (2:0) su Hajduk u zadnjoj utakmici na Poljudu ove sezone.

U 31. minuti Nestorovski je postigao pogoak iz kaznenog udarca dosuđenog zbog prekršaja Bilyja nad Mazalovićem - 0:1.

Bezuspješna nastojanja Hajduka da izjednači kaznio je Nestorovski u 78. minuti, kada je pobjegao Jeffersonu od centra, dotrčao do Kalinića i plasirao loptu u mrežu - 0:2. Nestorovsi je postigao 22. pogodak u sezoni.

Gostima je posao olakšao Šimić, koji je u 33. minuti morao u svlačionicu zbog drugoga žutog kartona.

Veliku priliku za Hajduk propustio je Sušić u 59. minuti, a Čeliković je u 83. minuti efektno pogodio vratnicu iz slobodnog udarca.

Torcida je na oproštaju od sezone izvjesila transparent: Još jedna beskrvna i prazna srca odigrana sezona!

Svaki komentar je suvišan!

HAJDUK: Kalinić, Juranović, Bilyi (72 Mujan), Šimić, Milić, Jefferson, Kalik, Vojković (46 Roguljić), Sušić, Tudor (67 Velez), Mastelić

INTER: Čović, Hanžek, Ćosić, Komorski, Čeliković, Mazalović, Mlinar, Bočkaj (68 Zulim), Blažević (74 Glavina), Ottochian (90 Šoljić), Nestorovski

Utakmica 35. kola: Hajduk - Inter 0:2 (Nestorovski 31, 88)