MAXtv Prva liga: Inter i Zagreb podijelili bodove, gosti završili utakmicu sa osmoricom igrača

Petak, 11. prosinca 2015. 20:26 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Inter - Zagreb 2:2

MAXtv Prva liga - 20. kolo

INTER - ZAGREB 2:2

Stadion: ŠRC Zaprešić. Gledatelja: 400

Sudac: Željko Frković (Gospić)

Strijelci: 0:1 Boban (33), 1:1 Nestorovski (54), 2:1 Nestorovski (56-11m), 2:2 Stepčić (66)

Žuti kartoni: nestorovski, Čović, Glavina, Mazalović, Posavec (Inter), Matić, Šulc, Ljubičić, Boban, Herceg (Zagreb)

Crveni kartoni: Bevab 56-drugi žuti karton, Livaković 83-spriječavanje igrala u izglednoj situaciji za postizanje pogotka, Šehić 86-drugi žuti karton (Inter)

INTER: Posavec, Begić, Šoljić (89 Zulim), Mlinar (46 Bočkaj), Glavina, Čeliković, Komorski, Ćosić, Ottochian (81 Blažević), Mazalović, Nestorovski

ZAGREB: Livaković, Bevab, Mudražija, Ljubičić (85 Herceg), Šulc, Kolinger, Stepčić, Matić, Medić (81 Jurilj), Šehić, Boban

Nogometaši Intera i Zagreba podijelili su bodove u utakmici odigranoj pod velikom maglom koja se spustila na Zaprešić. Završilo je 2:2, no Zagreb je susret završio sa čak tri igrača manje.

Goste je u vodstvo doveo Gabrijel Boban (33.) da bi Nestorovski okrenuo susret. Prvo je zabio u 57. minuti, da bi Bevab u 56. minuti dobio crveni karton, a Nestorovski sa 11 metara okrenuo utakmicu.

Konačni rezultat postavio je Stepčić u 66. minuti, no Zagreb je do kraja susreta ostao bez još dvojice igrača. Prvo je u 83. isključen Livaković, a onda tri minute kasnije i Šehić.

Inter je nakon dvadeset odigranih kola na šestom mjestu sa 22 boda, dok je Zagreb posljednji sa devet.