MAXtv Prva liga: Hajduk pobijedio u Vinkovcima, Cibalia uzaludno pritiskala

Nedjelja, 17. srpnja 2016. 23:04 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola MAXtv Prva liga: Cibalia - Hajduk 0:2

Nogometaši Hajduka pobijedili su Cibaliju u Vinkovcima rezultatom 2:0 u utakmici tijekom koje su domaćini bili bliže prvom nego gosti drugom pogotku sve do sudačke nadoknade.

U 17. minuti Bašić je uputio loptu s ruba kaznenog prostora, lopta je zapela u bloku, promijenila smjer i završila u mrežu - 0:1.

U 39. minuti Ugrina je sam istrčao pred Stipicu, ali nije dobro prihvatio loptu koju je Crnčević slučajno uputio u prazni prostor. Domaći napadač nije iskoristio priliku kakva se ukazuje na treninzima.

U 69. minuti Ćosić je loptu koja se odbila od grede, glavom izbacio s gol-crte.

Izdržali su Splićani pritisak Cibalije i u sudačkoj nadoknadi naplatili trdu drugim pogotokom.

Vlašić je efektno petom prigrao Kožulja, koji se u trku oslobodio pratnje i snažnim udarcem "probio" Matkovića - 0:2

CIBALIA: Matković, Šare, Zgrablić, Jerbić, Ugrina, Baša (79 Thiago Faria), Uremović (63 Karačić), Crnčević (85 Prskalo), Mijoković, Šimunac, Vitaić.

HAJDUK: Stipica, Ismajli, Ćosić, Šimić, Pejić, Jefferson (64 Bilji), T. Bašić, Erceg (46 Mujan), Vojković, Vlašić, Said (58 Kožulj)

Utakmica 1. kola MAXtv Prva liga: Cibalia - Hajduk 0:2 (Bašić 17, Kožulj 90+1)