MAXtv Prva liga: Hajduk pobijedio u Koprivnici, Futacs dvama pogocima povećao prednost na listi strijelaca

Petak, 26. svibnja 2017. 20:13 Napisao/la  SC

Utakmica 36. kola: S. Belupo - Hajduk 1:2

Hajduk je u prvoj utakmici 36. kola pobijedio S. Belupo, a Marko Futacs je dvama pogocima dosegnuo brojku od 18 pogodaka na vhu liste stijelaca.

Andrijašević i Hodžić su postignuli po 15 pogodaka uoči međusobnog susreta u Maksimiru u subotu.

U 8. minuti Bašić je loptu prenio glavom, Futacs je prevario čuvare i zabio za 1:0.

U 25. minuti  Erceg je srušen u šesnaestercu, a siguran realizator s bijele točke bio je Futacs.

Hajduk je u drugom dijelu čuvao stečen vodstvo, utakmica je bila puno zanimljvija budući da je domaća momčad igrala puno intezivnije.

U 46. minuti Futacs je imao priliku za hat-trick, pogodio je Blaževića.

U 48. minuti Ivanovski je zatresao vratnicu, u 57. minuti Heber je imao priliku svladati Stipicu, koji je zaustavio loptu.

U 76. minuti kada se nakon kornera najbolje snašao Međimorec i prebacio vratara Hajduka za 2:1.

Hajduk je pobjedom u Koprivnici potvrdio treće mjesto.

HAJDUK: Stipica, Ismajli, Ćosić, Bosančić, Memolla, Hamza, Jefferson, Kožulj, T. Bašić (od 83. Jandrek), Erceg (od 90. Prtajin), Futacs (od 69. Ohandza)

SLAVEN BELUPO: Blažević, Purić (od 62. Barić), Musa, Jovičić, Melnjak (od 19. Aliti), Burić, Bouadla, Christensen, Tadić (od 46. Međimorec), Heber, Ivanovski

Utakmica 36. kola: S. Belupo - Hajduk 1:2 (Međimorec 76/Futacs 8, 25-11m)