MAXtv Prva liga: Hajduk golovima Mezge i Tudora upisao važne bodove u Koprivnici

Nedjelja, 26. travnja 2015. 19:14 Napisao/la  SC

Susret 30. kola: Slaven Belupo - Hajduk 0:2. Mezga je zabio u prvom, Tudor u drugom dijelu za prekid neuspješnog niza Hajduka i pobjedu protiv Slaven Belupa

MAXtv Prva liga - 30. kolo

SLAVEN BELUPO - HAJDUK 0:2

Gradski stadion. Gledatelja 3.000

Sudac: Bruno Marić (Daruvar)

Strijelci: 0:1 Mezga (17) 0:2 Tudor (49)

Žuti kartoni: Grbić, Milevskyi, Sušić, Maloku (Hajduk)

SLAVEN BELUPO: Picak, Purić, Grgić, Fuštar, Delić, Gregurina (7 Geng, 71 Edson), Paracki, Crepulja, Mišić, Ejupi, Mirić (od 70. Mihaljević)

HAJDUK: Grbić, Mikanović, Maloča, Bosančić, Jozinović, Mezga (88 Vuković) Caktaš, Sušić, Tudor (64 Maloku), Vlašić (81 Juranović), Milevskyi

Nogometaši Hajduka stigli su do gostujuće pobjede u Koprivnici kojom su prekinuli neugodan niz bez pozitivnog rezultata. Već u 17. minuti Hajduk je poveo preko Dejana Mezge koji je pogodio nakon upošljavanja Milevskog. Posao je dovršio Fran Tudor u 49. minuti za konačnih 0:2.

Vukas je na teren poslao mladog stopera Petra Bosančića, ponovno se u početnom sastavu našao i Fran Tudor. Domaći igrači prigodu za izjednačenje rezultata imali su u 36. minuti kada je Grbić u svom prostoru skrivio jedanaesterac zbog prekršaja na Deliću, Nije najstrožu kaznu realizirao Marko Mirić.

Uspješno su gosti sačuvali rezultat u nastavku i došli do važnih bodova u borbi za Europu.