MAXtv PRVA LIGA

Dinamo nije uspio slomiti otpor Zagreba

Subota, 09. svibnja 2015. 19:14 Napisao/la  SC

Utakmica 33. kola: Zagreb - Dinamo 1:1

Gradski derbi u Kranjčevićevoj završio je bez pobjednika (1:1), Dinamo nije uspio pobijediti Zagreb.

U 6. minuti Henriquez je postigao pogodak nakon što je prihvatio loptu koju je odbio vratar Livaković. Zagreb je poravnao neposredno pred odlazak na odmor, kada je Krovinović iznudio kazneni udarac, a Jurendić iz drugoga pokušaja uspio svladati Eduarda.

Dinamo je prema očekivanju bio bolji, ali nedovoljno miran u završnici. Od nekoliko prilika zadnju nije iskoristio Soudani, koji je u 82. minuti pogodio vratnicu.

ZAGREB: Livaković, Jurendić, Musa, Kolinger, Muić, Ljubičić (90+1 Ljubičić), Matić, Krovinović, Stepčić, Medić (29 Konopek), G. Boban

DINAMO: Eduardo, Pinto, Šimunović, Sigali, Matel (77 Pivarić), Ademi, Gonçalo, Soudani, Pjaca (67 Cekici), Fernandes (58 Čorić), Henriquez

Utakmica 33. kola: Zagreb - Dinamo 1:1 (Jurendić 45/Henriquez 6)