MAXtv Prva liga: Dinamo pobijedio Slaven Belupo u Koprivnici i stigao na bod do Rijeke

Petak, 20. studenog 2015. 20:19 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: S. Belupo - Dinamo 1:2

Nogometaši Dinama pobijedili (2:1) su S. Belupo u Koprivnici i došli na bod iza vodeće Rijeke.

Poveo je domaćin u 40. minuti, Križman asistirao kapetanu Deliću, koji je s ruba šesnaesterca pogodio mrežu - 1:0. Radost nije dugo trajala.

U 44. minuti pogriješio je kobno domaći vratar. Nakon Pivarićeva ubačaja Rozmanu je ispala lopta, loptu je poluškaricama u mrežu poslao Taravel - 1:1.

U 55. minuti Pjaca je proigrao Henriqueza, koji je zatresao mrežu udarcem s 12 metara - 1:2.

Do kraja utakmice domaća momčad pokušala je otvorenijom igrom osvojiti barem bod što je Dinamo nekoliko puta mogao kazniti.

SLAVEN BELUPO: Rozman, Purić, Galović, Međimorec, Štiglec (od 66. Savić), Paracki, Crepulja, Brlek (od 51. Jambor), Delić, Ejupi, Ozobić (od 39. Križman)

DINAMO: Eduardo, Pinto, Sigali, Taravel, Matel, Goncalo, Machado, Hodžić (od 18. Pjaca), Rog (od 79. Ćorić), Pivarić, Henriquez (od 57. Soudani)

Utakmica 17. kola: S. Belupo - Dinamo 1:2 (Delić 40/Taravel 44, Henriquez 55)