MAXtv Prva liga: Cibalia iznenadila Slaven Belupo, prva pobjeda nakon šest mjeseci

Petak, 21. travnja 2017. 22:17 Napisao/la  SC

Utakmica 26. kola: Cibalia - Slaven Belupo 3:1

Cibalia je ostvarila pobjedu u HNL-u nakon šest mjeseci, a trener Mladen Bartolović ostvario je prvu pobjedu.

U utakmici s kaznena udarca Cibalia je pobijedila (3:1) momčad Slavena Belupa, koja je namučila Rijeku, Dinamo, Hajduk...

Glavica je postigao pogodak već u drugoj minuti,  rezultat se nije mijenjao sve do 72. minute kada je Vitaić realizirao prvi kazneni udarac.

Slaven je smanjio zaostatak pogotkom Ivanovskog s bijele točke u 85. minuti, a konačnih 3:1 je nakon trećeg kaznenog udarca na utakmici postavio Vitaić u 87. minuti.

CIBALIA: Matković, Baša, Čuljak, Zgrablić, Glavica (70 Brekalo), Mijoković, Mišić (79 Filipović), Muženjak, Tomašević, Vitaić (90 Mlakić), Žderić

OSIJEK: Blažević, Aliti, Barić (56 Tadić), Bouadla, Heber, jovanovski, Jovičić, Katić, Melnjak, Musa (46 Burić), Stevanović (56 Christensen)

Utakmica 26. kola: Cibalia - Slaven Belupo 3:1 (Glavica 2, F. Vitaić 72-11m, 87-11m/Ivanovski 85-11m)