Prva liga: Inter pobijedio Rudeš i osvojio drugi trobod nakon reprezentativne stanke

Sudac: Bruno Marić (Daruvar)

Strijelci: 1:0 Čirjak (15), 2:0 Šarić (63), 2:1 Budimir (78), 3:1 Andrić (80)

Žuti kartoni: Postonjski (Inter), Glauder, Barbarić (Rudeš)

INTER: Santini, Blažević (73 Mazalović) Komorski, Postonjski, Grgić, Haramustek, Andrić, Čirjak (87 Mezga), Šarić, Bosec, Rak (90+2 Obeng)

RUDEŠ: Picak, Borevković, Glauder, Barbarić, Lulić, Budimir, Kamenar (69 Perić-Komšić), Pavić, Entrena (60 Turčin), Muić, Segado (58 Svraka)

Nogometaši Intera pobijedili su u Zaprešiću Rudeš 3:1. Druga je to pobjeda Zaprešićana nakon reprezentativne stanke.

Prvi pogodak na današnjoj utakmici postigao je Čirjak u 16. minuti.

Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom Intera, a povećanje prednosti donosi Šarić u 17. minuti nastavka.

Bez obzira na rezultatski minus, Rudeš se nije predavao, a smanjenje zaostatka u 79. minuti gostima donosi Budimir.

Samo minutu nakon toga, Andrić postiže svoj treći gol u posljednja dva kola te tako potvrđuje drugu uzastopnu pobjedu svoje momčadi.

Inter je ovom pobjedom preskočio Lokomotivu (koja ima utakmicu manje) na petom mjestu, dok je Rudeš trećim porazom u nizu ostao na dnu tablice sa sedam osvojenih bodova u 13 odigranih kola.