MAXtv PRVA LIGA

Hajduk pobijedio nakon mjesec i pol dana

Nedjelja, 28. rujna 2014. 20:37 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Istra 1961 - Hajduk 0:2

Nogometaši Hajduka pobijedili su Istru 1961 2:0 i na taj način prekinuli post od mjesec i pol dana bez pobjede. U 51. minuti, u razdoblju Hajdukove inicijative, Sven Sušić probio se u trku do 18 metara odakle je rezantnim udarcem loptu poslao u donji desni kur vratara Brkića - 0:1.

U 58. minuti Istra je primila jeftin pogodak: Bradarić je izveo slobodni udarac s velike distance, lopta je laganom luku padala ne peterca, nečuvani Kouassi krenuo je prema lopti, ali je nije uspio dohvatiti. Obrana Istre na čelu s Brkićem kao ukopana je gledala let lopte, koja je završila u mrežu izravno iz prekida - 0:2.

Gosti su zaprijetili u 74. minuti, Woon je okušao udarac s dvadesetak metara i pogodio vratnicu

ISTRA 1961: Brkić, Obšivač, Graf, Woon, Heister, Gregov, Blagojević, Matoš, Ivančić (46 Pamić), Horvat (60 Tomić), Špehar (46 Radonjić)

HAJDUK: Kalinić, Maloča, Bašić, Milović, Jozinović, Bradarić, Kouassi, Sušić, Caktaš (78 Nižić), Mezga (36 Vuković), Gotal (88 Abdukholikov)

Utakmica 10. kola: Istra 1961 - Hajduk 0:2 (Sušić 51, Bradarić 58)