Pripremna utakmica: Dinamo odigrao neodlučeno protiv Žiline, Soudani strijelac

Četvrtak, 25. lipnja 2015. 22:12 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Dinamo - Žilina 1:1

Nogometaši Dinama odigrali su neodlučeno (1:1) protiv Žiline, protivnika Rijeke prije dvije sezone u pretkolu Europa lige i ne tako davno sudionika natjecanja po skupinama Lige prvaka.

Drugo poluvrijeme smo bili puno bolji, razigraniji i zaslužili pobjedu da bi na kraju iz naše gluposti primili gol. Srećom, ovo su tek pripreme i ima još vremena za popravak.Stvorili smo dosta prilika i moramo ih bolje realizirati. Naravno, nedostaje nam eksplozivnosti i brzine, no sve u svemu sam zadovoljan, rekao je trener Zoran Mamić.

Nisu igrali Domagoj Antolić, Domagoj Pavičić, Said Husejinović, Dejan Radonjić i Leonardo Sigali.

DINAMO: Eduardo, Matel, Šimunović, Taravel, Barišić, Ademi, Machado, Gojak, Pjaca, Cekici, Olmo. Drugo poluvrijeme: Ježina, Pinto, Schildenfeld, Musa, Pivarić, Goncalo, Pamić, Ćorić, Soudani, Fernandes, Hodžić.

Pripremna utakmica: Dinamo - Žilina 1:1 (Soudani 68/William 90)