Prijateljska utakmica: Dinamo u prvoj utakmici minimalno poražen od Munchena 1860

Žuti karton: Kovačić (Dinamo)

DINAMO: Kelava - Vrsaljko, Šimunović, Šimunić, Ibanez - Ademi - Pamić, Husejinović, Brodić, Rukavina – Krstanović, drugo poluvrijeme;  Mitrović - Tomečak, Jedvaj, Čalušić, Pivarić - Leko, Brozović, Kovačić, Sammir, Čop - Beqiraj.

MUNCHEN 1860:  Ochs - Wojtkowiak, Bulow, Vallori, Stahl - Bierofka, Nicu, Tomasov, Halfar - Stoppelkamp, Lauth, drugo poluvrijeme:  Eicher -  Volz, Aygün, Maier, Wannenwetsch, Makos, Wood, Wolf, Schindler, Feick, Ziereis, Vollmann, Geipl.

Nogometaši zagrebačkog Dinama otvorili su zimske pripreme u Turskoj porazom od njemačkog drugoligaša 1860 Munchena (0:1). Pogodak za njemačku momčad za koju igra bivši igrač Hajduka Marin Tomasov, postigao je Volz u 63. minuti. Hrvatski prvak je tijekom utakmice imao nekoliko prilika, a najbliže golu bio je Sammir koji je u 79. minuti pogodio vratnicu nakon ubačaja iz kornera.

Krunoslav Jurčić dao je po 45 minuta svim igračima koje ima na raspolaganju osim trećem vrataru Zeleniki i Alenu Haliloviću koji je dan ranije otišao s treninga zbog viroze. Tako su prve minute za Dinamo upisali Husejinović, Pamić, Brodić, Čalušić i Šimunović, koji je počeo utakmicu uz novog kapetana Josipa Šimunića.

Za njemačku momčad vrlo dobru predstavu pružio je Marin Tomasov.

Do kraja turskog dijela priprema Dinamo će u Beleku igrati još tri utakmice, i to protiv ukrajinskih klubova Volyna i Metalista, te korejskog Pohang Steelersa