Dinamo u 90. minuti izbjegnuo poraz od slovačke momčadi

Petak, 01. srpnja 2022. 21:25 Napisao/la  SC
Bruno Petković (Dinamo)

Dinamo je odigrao neodlučeno protiv slovačke momčadi u Lendavi zahvaljujući Emrelijevu pogotku u 90. minuti.

S obzirom da je Spartak vodio 3:0 nakon malo više od pola sata utakmice, Dinamo je dobro rezultatski prošao.

Strjelac prvoga pogotka za Spartak bio je Milan Ristovski, mlađi brat braniča Dinama Stefana Ristovskog.

DINAMO: Livaković, Ristovski, Theophile-Catherine, Perić, Bočkaj, Ademi, Menalo, Baturina, Tolić, Oršić, Drmić. Drugo poluvrijeme: Livaković (od 65. Zagorac), Ristovski (od 77. Marin), Dilaver, Lauritsen, Ljubičić, Emreli, Mišić, Ademi (od 65. Štefulj), Špikić, Drmić (od 65. Rukavina), Petković

Pripremna utakmica: Dinamo - Spartak Trnava 3:3 (Menalo 38, Petković 49, Emreli 90/M. Ristovski 29-11m, Štefanik 31, Koštrna 34)