2. HNL: Lučko osvojilo bod protiv Soudanija, Machada, Guilhermea, Olma, Pavičića, Kneževića...

Subota, 25. ožujka 2017. 17:52 Napisao/la  SC

Utakmica 23. kola Druge HNL: Dinamo II - Lučko 1:1. Dinamovi prvotimci igrali za drugu momčad tijekom priprema za derbi na Rujevici, koji se igra 8. travnja

Soudani, Machado, Guilherme, Olmo, Pavičić, Knežević... redom prvotimci Dinama u utakmici 23. kola Druge HNL nisu uspjeli pobijediti Lučko!

Momčad Dinama II odavno nije izgledala jače u jednoj drugoligaškoj utakmici, trener Mario Cvitanović raspolagao je sa pet, šest prvotimaca, koji se spremaju za utakmicu protiv Rijeke, koja se na Rujevici igra 8. travnja.

U stanci zbog nastupa reprezentacija trener Ivajlo Petev prepustio je nekoliko igrača treneru druge momčadi, među njima zaigrao je i Soudani.

Najbolji napadač HNL-e i drugi strijelac lige otkazao je nastup za alžirsku reprezentaciju da bi se što bolje pripremio za nastavak sezone.

Knežević je doveo Dinamo II u vodstvo udarcem glavom u 13. minuti  nakon Olmove asistencije.

Završnica utakmice pripala je gostima iz Lučkog, koji su stvorili nekoliko izglednih prilika (Shin 86, Tolić 89) da bi u 93. minuti Tolić pogodio za 1:1

Inače, Dinamo II igra u Drugoj HNL-i praktično izvan konkurencije budući da se ne smije plasirati u prvu ligu, što otvara mogućnosti za čudne kombinacije, tipične za hrvatski nogomet

DINAMO II: Horkaš, Matel, Čabraja, Pavičić, Uremović, Morris, Knežević (71 Plantak), Machado (80 Fintić), Olmo, Guilherme (90 Rašić), Soudani

LUČKO: Radelić, Janjiš (83 Tolić), Lončar, Baltić, Petrović, Tolić, Bae, Brtan (77 Karamatić), Pezo, Rak, Shin

Utakmica 23. kola Druge HNL: Dinamo II - Lučko 1:1 (Knežević 13/Tolić 90+3)