ENGLESKO PRVENSTVO

Chelsea lakoćom pobijedio Hull City

Nedjelja, 18. kolovoza 2013. 19:08 Napisao/la  SC

Utakmice 1. kola: Chelsea - Hull City 2:0, Crystal Palace - Tottenham 0:1

U premijernom nastupu na startu nove sezone u Engleskoj Chelsea je s lakoćom na Stamford Bridgeu svladao Hull 2:0. Pobjeda je mogla biti i veća da je Lampard iskoristio jedanaesterac u 8. minuti susreta, ali obranom se ispriječio gostujući vratar McGregor. Plavi su cijelo vrijeme kontrolirali susret, a već ih u sljedećem kolu očekuje možda i najteže gostovanje, ono kod Manchester Uniteda.

Na startu je trobod upisao i Tottenham, i to kod povratnika u elitno društvo, Crystal Palacea. Jedini pogodak je s bijele točke u pedesetoj minuti postigao Roberto Soldado.

Chelsea – Hull City 2:0 (Oscar 13, Lampard 25)

CHELSEA: Cech – Cole, Terry, Cahill, Ivanović – Lampard, Ramires – Oscar (84 Van Ginkel), De Bryne (67 Schurrle), Hazard – Torres (75 Lukaku)

HULL: McGregor – Figueroa, Davies, Chester, El Mohamady – Brady, Meyler (59 Huddlestone), Koren – Sagbo, Aluko (79 Boyd) – Graham (59 Livermore)

Crystal Palace – Tottenham 0:1 (Soldado 50-11m)

CRYSTAL PALACE: Speroni – Moxey, Delaney, Gabbidon, Ward – Garvan (66 Chamakh), Dikgacoi, Jedinak – Gayle, Dobbie (66 Williams), Wilbraham (66 Phillips)

TOTTENHAM: Lloris – Rose (86 Kaboul), Vertonghen, Dawson, Walker – Chadli, Dembele (57 Capoue), Paulinho, Lennon – Sigurdsson, Soldado (83 Defoe)