NBA Luka Dončić riješio utakmicu koju će Bojan Bogdanović brzo zaboraviti

Utorak, 26. travnja 2022. 09:59 Napisao/la  SC

Košarkaši Utah Jazza doživjeli su poraz u Dallasu (77:102) u utakmici koju će Bojan Bogdanović brzo zaboraviti.

Bogdanović koji je promašio svih devet pokušaja iz igre, ubacio tek dva koša iz slobodnih bacanja, pet puta promašio je za tricu...

Nisu ni Mavericksi djelovali uvjerljivo, ali su imali Luku Dončića koji je u trećoj četvrtini riješio pitanje pobjednika.

Za dvije minute Dončić je prvo pogodio dvije trice preko Bogdanovića, zatim je pogodio dva slobodna bacanja, seriju od 11 uzastopnih koševa zaključio je tricom.

U trećoj četvrtini je postigao 19 od svoja 33 koša, ostvario je 13 skokova i 5 asistencija.