NBA Bojan Bogdanović odigrao najbolju utakmicu u porazu Utah Jazza

Utorak, 13. travnja 2021. 09:15 Napisao/la  SC
Bojan Bogdanović

Bojan Bogdanović odigrao je najbolju utakmice sezone u porazu Utah Jazza (121:125) od Washington Wizardsa, čime su Jazzeri prekinuli niz od čak 24 pobjede na svom terenu.

Bogdanović je ostvario 33 ubačaja za 35 minuta (šut 4-9 za dva, 6-9 za tricu te 7-8 s linije slobodnih bacanja) uz 5 skokova i 1 asistenciju.

Najbolji kod domaćih bio je Donovan Mitchell sa 42 koša, dok su Wizardse predvodili Bradley Beal sa 34 poena i Russell Westbrook sa 25 pogodaka te po 14 skokova i asistencija.

Phoenix Sunsi pobijedili (126:120) su Houston Rocketse, Dario Šarić postigao je 9 koševa za Sunse.

Najbolji u redovima Phoenixa bili su Jae Crowder sa 26 i Devin Booker sa 24 koša, dok je Christian Wood bio najbolji kod Houstona sa 25 ubačaja i 15 skokova.

Luka Šamanić igrao je 7 minuta i ubacio 7 koševa u pobjedi San Antonio Spursa na gostovanju kod Orlando Magica.

Philadelphia 76-ersi pobijedili (113:95) su na gostovanju kod Dallas Mavericksa, goste je predvodio Joel Embiid sa 36 koševa, najbolji kod domaćina bio je Luka Dončića s 32 ubačaja.

Stephen Curry postigao je čak 53 koša u pobjedi (116:107) Golden State Warriorsa protiv Denver Nuggetsa čime je postao najbolji strijelac Warriorsa u povijesti pretekavši Wilta Chamberlaina.

Nikola Jokić postigao je 27 koševa za Nuggetse.