NBA: Košarkaši New York Knicksa prekinuli niz San Antonio Spursa od sedam pobjeda

Petak, 04. siječnja 2013. 10:23 Napisao/la  SC

Rezultati: New York Knicks    - San Antonio Spurs 100:83, Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves 97:101

Košarkaši New York Knicska pobijedili su San Antonio 100:83 i na taj način zaustavili niz od sedam pobjeda Spursa. Prije utakmice u Madison Square Gardenu, San Antonio je posljednju utakmicu izgubio 18. prosinca od Denvera.

Najbolji u redovima Knicksa bio je  Carmelo Anthony s 23 koša, J. R. Smith dodao je 20, a Steve Novak 15 poena.

Tony Parker i Tim Duncan postigli su samo po 11 poena, najefikasniji kod Spursa bio je Gary Neal s 12 poena.

Denver Nuggetsi su na domaćem parketu izgubili od Minnesota Timberwolvesa 97:101. Minnesotu nije poremetila ni ozljeda Kevina Lovea u trećoj četvrtini. Šest minuta prije kraja utakmice Timberwolves su zaostajali dva poena (85:87), ali su u završnicu ušli sa šest poena prednosti (99:93).

Inače, Andre Miller u ovoj utakmici prošao je granicu od 15 tisuća poena i tako postao jedan od sedam igrača koji uz toliko poena imaju i najmanje 7.500 asistencija.