NBA liga: Bullsi nakon tri produžetka pobijedili Brooklyn, Oklahoma na korak do polufinala

Nedjelja, 28. travnja 2013. 12:21 Napisao/la  SC

Rezultati, Istok: Atlanta - Indiana 90:69 (1:2), Chicago - Brooklyn 142:134 (3:1). Zapad: Memphis - LA Clippers 104:83 (2:2), Houston - Oklahoma City 101:104 (0:3)

Košarkaši Chicago Bullsa poveli su sa 3:1 u seriji protiv Brooklyn, iščupavši važnu pobjedu nakon tri produžetka. Malo manje od tri minute prije kraja regularnog dijela utakmice Brooklyn je imao ogromnih 14 poena prednosti! No tada Robinson zabija 12 uzastopnih poena, te asistira Carlosu Boozeru za izjednačujući koš! Robinson je predvodio strijelce Chicaga s 34 poena, od kojih je 23 postigao u 12 minuta četvrte četvrtine

Na korak do polufinala na Zapadu stigla je Oklahoma koja je bet Westbrooka predvođena Durantom (41 poen) pobijedila u Houstonu i povela s 3:0 protiv Rocketsa.

Do izjednačenja u seriji došlo je u okršaju između Memphisa i LA Clippersa, koji su u četvrtoj utakmici izgubili na gostovanju 104:83. Memphis su do pobjede predvodili Randolph i Gasol s 24 poena.